top of page

BASINDA DERNEK ÇALISMALARIMIZBASINDA DERNEK ÇALISMALARIMIZ

İyilik İçin Derneği’nin Gıda Yardımları Devam ediyor… İyilik İçin Uluslararası İnsani yardım Derneği, ihtiyaç sahibi vatandaşlara Erzak kolisi ve Et dağıtımına devam ediyor.

Aşure günü vesilesi ile Dernek Üyeleri ve Gönüllülerden oluşan kalabalık bir dağıtım ekibi eşliğinde karınca modeli ile dört bir yandan Konak, Karabağlar, Buca, Bornova ilçelerinde ihtiyaç sahibi vatandaşlara yönelik yardım faaliyeti düzenlendi.


Program esnasında konuşan İyilik İçin Uluslararası İnsani Yardım Derneği Başkanı Bünyamin Ertekin; “Bolluğun ve bereketin, birliğin ve kardeşliğin simgesi aşure günü İzmir’in dört ilçesinde önceden mağduriyeti tespit edilen adreslere Erzak ve Et yardımında bulunduk. Derneğimiz, bölge, din, dil ve ırk farkı gözetmeksizin, herhangi bir yerde sıkıntıya düşmüş, yaralanmış; sakat kalmış, evsiz, yurtsuz kalmış, felakete uğramış, zulüm görmüş, savaş, tabii afet gibi sebeplerle mağdur olmuş; maddi ve manevi dertlerden muzdarip tüm insanları insani yaşam seviyesine ulaştırmak ve bu insanların eğitim ve gıda yardımı başta olmak üzere çalışmalar yapmaktadır. Dernek olarak İhtiyaç sahibi olan vatandaşımızın daima yanındayız. İhtiyaç sahibi Vatandaşlarımızın mağduriyetlerinin giderilmesi için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.


https://www.habergundemim.com/izmir/iyilik-icin-derneginin-gida-yardimlari-devam-ediyor-h105999.htmlfbclid=IwAR05EwY6BJDbWTT9BDDLjSPyN83GnN7eNXsTrKoFpoRwGEpyYwVliIufaGg#

bottom of page