top of page

İyilik İçin Uluslararası İnsani Yardım Derneği’nden Cansuyu Derneğine ziyaretİyilik için Uluslararası İnsani Yardım Derneği, Cansuyu Derneği İzmir Şubesi’ne ziyarette bulundu.

İyilik İçin Uluslararası İnsani Yardım Derneği üyeleri, Dünya çapında kıymetli Yardım faaliyetlerine imza atmış Cansuyu yardımlaşma Derneğini ziyaret etti.

Ziyaret esnasında Cansuyu İzmir temsilcisi Ahmet Yorulmaz yardım faaliyetleri hakkında bilgilendirme yaparak dernek bünyesinde açılan Giyim marketi gezdirdi. Ardından heyet adına konuşan İyilik icin uluslararasi Insani yardim Dernek Başkanı Bünyamin Ertekin, "Cansuyu derneğinin bebek giysilerinden, çocuk ve büyük bedenlere, yazlıktan kışlığa, elbiseden ayakkabıya varınca kadar her türlü ihtiyaca cevap verebilen giyim marketi gerçekten İzmir de bir ilk ve başarılı bir örnek. İhtiyaç sahibi aileler, istediği elbiseyi, alışveriş yapar gibi seçerek, sevdiği renklerde ve kendi bedenlerine göre istediğini alabildiği giyim market, hiç kullanılmamış giysilerden oluşuyor. Bizde Dernek üyelerimiz ile birlikte Giyim marketi ziyaret ederek görüş alışverişi yaptık, Nazik ev sahiplikleri için kendilerine teşekkür ediyorum" dedi

bottom of page